R20 Трион саблен акум. quick Solo RAIDER PRO RDP-PRS20
Изчерпано
  • Наличност: Изчерпано
  • Модел: RDP-PRS20
  • Размери: 14.00cm x 8.00cm x 36.00cm
  • Баркод: 3800972026568
Характеристики
Характеристика Стойност
Тип захранване Акумулаторно
Гаранция (години) 3 години
Дължина на хода (mm) 20 mm
Капацитет на рязане в дърво (mm) 100 mm
Капацитет на рязане в стомана (mm) 6 mm
Напрежение на акумулатора (V) 20 V