R20 Пистолет за боя Ø1,5 2,0 2,5mm 0,8L Solo RDP-YSG20
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-YSG20
  • Размери: 27.50cm x 25.00cm x 0.10cm
  • Баркод: 3800972038370
Компактен и мобилен акумулаторен пистолет за боядисване с резервоар 0.8L Разполага с три дюзи Ø1.5 Ø 2.0 Ø2.5 mm, подходящи за равномерно нанасяне на бои и лакове върху различни повърхности Осигурява стабилна струя и прецизно пръскане, дори в тесни или труднодостъпни зони Част от Raider R20 System – One battery fits all! Машината се предлага без батерия и зарядно
Характеристики
Характеристика Стойност
Тип захранване Акумулаторно
Диаметър на дюзата (mm) 1.5 mm
Номинално захранващо напрежение (V) 20 V
Разход на разтвор (l/min) 0.65 l/min
  • Машината е снабдена с резервоар с вместимост 0.8 литра и се предлага с три дюзи с диаметър Ø1,5 mm, Ø2,0 mm и Ø2,5 mm, които позволяват използването на различни видове материали с различен вискозитет, в зависимост от конкретното приложение.