R20 Компресор & 12V 11bar LED дисплей аксесо. Solo RAIDER PRO RDP-JAC20
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-JAC20
  • Размери: 24.00cm x 15.30cm x 25.96cm
  • Баркод: 3800972031968
Двойно захранване: Компресорът работи както с 12V, така и с 20V батерии, което го прави гъвкав за използване в различни ситуации – в дома, автомобила или на път Максимално налягане: RDP-JAC20 може да достигне налягане до 11 бара, което е повече от достатъчно Вграденият LED дисплей позволява прецизно управление и следене на налягането в реално време, като осигурява точност и контрол по време на работа Благодарение на лекото си тегло и ергономичен дизайн, компресорът е лесен за пренасяне и съхранение, което го прави идеален за пътувания Машината се предлага без батерия и зарядно
Характеристики
Характеристика Стойност
Тип захранване Акумулаторно
Гаранция (години) 3 години
Макс. работно налягане (bar) 11 bar
Номинална мощност (W) 90 W
Номинално захранващо напрежение (V) 20 V