R20 Ъглошлайф Ø125mm 4Ah 2 диска Куфар RAIDER PRO RDP-YAG20
Изчерпано
  • Наличност: Изчерпано
  • Модел: RDP-YAG20
  • Размери: 44.00cm x 33.00cm x 17.84cm
  • Баркод: 3800972034556
Диаметър на диска: Ø125 мм – този размер осигурява перфектен баланс между производителност и контрол, като е подходящ за различни задачи като рязане, шлифоване и заглаждане на метали, камък и други материали Литиево-йонна батерия от 4Ah – осигуряваща дълго време на работа. Машината и батерията са част от серията R20, което означава, че могат да бъдат използвани и с други инструменти от същата серия, което допринася за по-голяма гъвкавост и икономичност Допълнителни дискове и куфар за оптимално удобство и практичност
Характеристики
Характеристика Стойност
Вид на акумулаторната батерия Li-Ion
Тип захранване Акумулаторно
Брой батерии 1
Гаранция (години) 3 години
Диаметър на вътрешния отвор (mm) 22.23 mm
Диаметър на диска (mm) 125 mm
Застопоряваща гайка С ключ
Защитен предпазител на диска Монтаж с инструмент
Капацитет на батерията (Ah) 4 Ah
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 0 min-1
Напрежение на акумулатора (V) 20 V