R20 Бормашина ударна безч. 2-ск. 13mm 160Nm Solo RDP-PBID20
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-PBID20
  • Размери: 26.50cm x 22.50cm x 10.06cm
  • Баркод: 3800972036338
Мощен безчетков мотор за по-висока производителност Две механични скорости за оптимален контрол Метален патронник за стабилност и издръжливост Висок въртящ момент от 160 Nm за тежки приложения Ударна функция за пробиване в твърди материали Допълнителна издължена ръкохватка за стабилност, безопасност и контрол при по-голямо натоварване Ергономичен дизайн за комфорт при продължителна работа Машината се предлага без батерия и зарядно
Характеристики
Характеристика Стойност
Реверс Да
Регулиране на въртящия момент Да
Скорости 2
Тип захранване Акумулаторно
Тип на патронника Бързозатягащ
Захват на инструмента (") 1/4
Макс. въртящ момент (Nm) 160 Nm
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 500 min-1
Напрежение на акумулатора (V) 20 V
Обхват на патронника (mm) 1.5 mm
  • С максимален въртящ момент от 160 Nm и две механични скорости, машината е подходяща както за леки, така и за тежки задачи – от завинтване и пробиване в дърво и метал, до ударно пробиване в бетон и зидария. Здравият метален патронник с обхват до 13 mm гарантира надеждно захващане на накрайниците и свредлата при високо натоварване.