R20 Бормашина ударна 2-ск. 10mm 44Nm SS Solo RDP-PCD20
-15 %
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-PCD20
  • Размери: 18.50cm x 7.00cm x 26.89cm
  • Баркод: 3800972036130
Характеристики
Характеристика Стойност
Реверс Да
Регулиране на въртящия момент Да
Скорости 2
Тип захранване Акумулаторно
Тип на патронника Бързозатягащ
Захват на инструмента (") 1/4
Макс. въртящ момент (Nm) 44 Nm
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 350 min-1
Напрежение на акумулатора (V) 20 V
Обхват на патронника (mm) 1.5 mm
Акумулаторната ударна бормашина RDP-PCD20 от серията R20 е мощен и универсален инструмент, предназначен за пробиване, завинтване и ударно пробиване в различни материали. Отличава се с двускоростен редуктор, висок въртящ момент от 44 Nm и ударна функция, които я правят подходяща както за леки, така и за по-тежки задачи. Този модел е изключително компактен, удобен за работа в тесни пространства и снабден с ергономична дръжка с гумирано покритие, осигуряваща комфорт и стабилен захват. Вградената LED работна светлина подобрява видимостта при работа в слабо осветени места, а бързозатягащият патронник (10 mm) позволява лесна и бърза смяна на свредлата и накрайниците. Предимства:
  • Висока производителност – въртящ момент от 44 Nm осигурява сила за пробиване и завинтване в различни материали