R20 Бормашина безчеткова 2-ск. 10mm 40Nm Solo RAIDER PRO RDP-YBD20
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-YBD20
  • Размери: 7.80cm x 17.50cm x 23.80cm
  • Баркод: 3800972032293
Характеристики
Характеристика Стойност
Реверс Да
Регулиране на въртящия момент Да
Скорости 2
Тип захранване Акумулаторно
Тип на патронника Бързозатягащ
Гаранция (години) 3 години
Захват на инструмента (") 1/4
Макс. въртящ момент (Nm) 40 Nm
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 500 min-1
Напрежение на акумулатора (V) 20 V
Обхват на патронника (mm) 1 mm