R20 Бормашина безчеткова 2-ск. 10mm 35Nm Solo RAIDER PRO RDP-BCD20
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-BCD20
  • Размери: 16.50cm x 22.00cm x 11.62cm
  • Баркод: 3800972029002
Безчетковият мотор осигурява по-голяма ефективност, дълъг живот на инструмента и по-малко износване Разполага с патронникът с обват до 10mm, който е удобен за използване с широк набор от свредла и битове RDP-BCD20 има две скорости, което позволява по-добра гъвкавост при различни задачи Степени на регулиране на въртящия момент: 18+1 Вграденото LED осветление RDP-BCD20 е отличен избор за всеки, който търси мощен, ефективен и удобен инструмент за разнообразни задачи в строителството, ремонта и поддръжката Машината се предлага без батерия и зарядно
Характеристики
Характеристика Стойност
Реверс Да
Регулиране на въртящия момент Да
Скорости 2
Тип захранване Акумулаторно
Тип на патронника Бързозатягащ
Гаранция (години) 3 години
Захват на инструмента (") 1/4
Макс. въртящ момент (Nm) 35 Nm
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 400 min-1
Номинално захранващо напрежение (V) 20 V
Обхват на патронника (mm) 1 mm