R20 Бормашина уд. безч. 2-ск. 13mm 60Nm Solo RAIDER PRO RDP-YBID20
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-YBID20
  • Размери: 9.00cm x 22.50cm x 22.60cm
  • Баркод: 3800972032309
Безчетковият мотор осигурява по-голяма ефективност, дълъг живот на инструмента и по-малко износване Разполага с патронникът с обват до 13mm, който е удобен за използване с широк набор от свредла и битове RDP-YBID20 има две скорости, което позволява по-добра гъвкавост при различни задачи Вграденото LED осветление Степени на регулиране на въртящия момент: 20+1 RDP-YBID20 е отличен избор за всеки, който търси мощен, ефективен и удобен инструмент за разнообразни задачи в строителството, ремонта и поддръжката Машината се предлага без батерия и зарядно
Характеристики
Характеристика Стойност
Реверс Да
Регулиране на въртящия момент Да
Скорости 2
Тип захранване Акумулаторно
Тип на патронника Бързозатягащ
Гаранция (години) 3 години
Захват на инструмента (") 1/4
Макс. въртящ момент (Nm) 60 Nm
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 450 min-1
Макс. честота на ударите диапазон (min-1) 25000 min-1
Напрежение на акумулатора (V) 20 V
Обхват на патронника (mm) 1 mm