R20 Бормашина безч. 2-ск. 10mm 44Nm 2Ah RAIDER PRO RDP-PBCD20 Set
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-PBCD20
  • Размери: 18.00cm x 9.00cm x 28.43cm
  • Баркод: 3800972026858
Характеристики
Характеристика Стойност
Реверс Да
Регулиране на въртящия момент Да
Скорости 2
Тип захранване Акумулаторно
Тип на патронника Бързозатягащ
Гаранция (години) 3 години
Захват на инструмента (") 1/4
Капацитет на батерията (Ah) 2 Ah
Макс. въртящ момент (Nm) 44 Nm
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 400 min-1
Напрежение на акумулатора (V) 20 V
Обхват на патронника (mm) 1 mm