R20 Бормашина акум. 2-ск. 10mm 44Nm 2x2Ah куфар RAIDER PRO RDP-SPCD20
  • Наличност: Налично
  • Модел: RDP-SPCD20
  • Размери: 9.00cm x 29.00cm x 31.26cm
  • Баркод: 3800972025523
Характеристики
Характеристика Стойност
Реверс Да
Регулиране на въртящия момент Да
Скорости 2
Тип захранване Акумулаторно
Тип на патронника Бързозатягащ
Гаранция (години) 3 години
Захват на инструмента (") 1/4
Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) 400 min-1
Напрежение на акумулатора (V) 20 V