R20 Бормашина акум. 2-ск. 10mm 44Nm 2Ah куфар RAIDER PRO RDP-SPCD20 Set
- Наличност: Налично
- Модел: RDP-SPCD20
- Размери: 8.00cm x 22.00cm x 23.58cm
- Баркод: 3800972025516
Предварително избиране на въртящия момент с 18+1 степени
Бърза и лесна промяна на посоката на въртене
Превключвател на скоростите
Ергономичен дизайн
LED осветление
Тестова батерия за проверка на машината
Тестово зарядно подходящо за батерията в окомплектовката
Характеристики
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Реверс | Да |
| Регулиране на въртящия момент | Да |
| Скорости | 2 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Тип на патронника | Бързозатягащ |
| Гаранция (години) | 3 години |
| Захват на инструмента (") | 1/4 |
| Капацитет на батерията (Ah) | 2 Ah |
| Макс. въртящ момент (Nm) | 44 Nm |
| Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1) | 400 min-1 |
| Напрежение на акумулатора (V) | 20 V |
Това което свързва машините от серията Raider Pro R20 в единно обособено семейство е, че всички те са пригодени да работят с еднотипни, една или повече, литиево-йонни акумулаторни батерии с изходящо напрежение 20V.